0903 500 932
spinalis@tscreo.sk
 
Home
 
Advertisement
Spinalis ERGONOMIC
Dent

colorExtrasGallery


SpinaliS ERGONOMIC

Model SpinaliS Ergonomic je najhorúcejšou novinkou medzi zdravotnými stoličkami SpinaliS. Jeho tvar a vlastnosti sú výsledkom mnohoročných skúseností s dizajnom svetovo preslávených stoličiek SpinaliS. Rovnako ako na všetkých stoličkách SpinaliŠ, sedenie na stoličke Ergonomic prináša slobodný pohyb do všetkých strán, sedenie bez bolesti chrbta a väčší komfort pri práci v sede. Pri vývoji tejto stoličky sme sa snažili, aby bola dostupná pre každú chrbticu nielen konštrukčne ale aj cenovo.

SpinaliS Ergonomic bol navrhnutý pre všetkých, ktorí trávia veľa času sedením, chcú si udržať zdravú chrbticu a hľadajú kvalitu za prijateľnú cenu.

SpinaliS Ergonomic má vysoko pohyblivý sedák s príjemne vzdušnou opierkou chrbta. Kovové časti stoličky sú v štandardnom prevedení v čiernej farbe. Čalúnené časti stoličky môžete voliť z niekoľkých rôznych farebných odtieňov a materiálov. Chrbtová opierka z vysoko kvalitnej sieťoviny je pevne spojená s podrúčkami aj spodnou časťou stoličky. Poťah je ľahko udržiavateľný a veľmi príjemný aj pre náročných užívateľov.

Informácie o produkte:

  • stolička pre všetkých, ktorí trávia veľa času sedením a hľadajú kvalitu za prijateľnú cenu
  • možnosť aj na splátky
  • doprava ZADARMO


Nakupujte bez rizika!

 

Pri výrobe stoličiek SpinaliS boli použité uvedené normy a patenty: EN 1335-1, EN 1335-2, EN 1335-3 a DIN 4551. SpinaliS je registrovaný pod patentom číslo: Patent-SI-20508 a pat.pend. PCT/SI00/00033.
 Ergonomic Basic Hacker Apollo Spider Navigator Pilot Smart Dent Galéria
Zákazníci Lekári Referencie
Produktivita Práceneschopnosť Prevencia Porovnanie sedenia Účel Deti a SpinaliS
FAQ
Patenty a ocenenia
Informácie Email
Náhlad Náhlad