0903 500 932
spinalis@tscreo.sk
 
Home
 
Advertisement
Práceneschopnosť
Graf SpinaliS Graf SpinaliS
 
Vedeli ste, že 1/3 pracovných neschopností je spôsobená chorobami, ktoré sú výsledkom nesprávneho sedenia, nesprávnych návykov a nedostatočnými znalosťami o sedení?

Naša spoločnosť sa stále viac stáva sedavou spoločnosťou. Väčšinu nášho času strávime v práci, v škole, v aute, v lietadle, pred televízorom, v kine, a mohli by sme pokračovať ďalej. Preto sa nemôžme čudovať, že skoro 60% populácie trpí na bolesti chrbtice, a toto % sa každý rok zvyšuje. Zastavte sa a pomyslite si, že každá tretia práceneschopnosť je spôsobená bolesťou v krížoch. Ak si to v rýchlosti prerátate, hneď zistíte, že niekoľko dní práceneschopnosti stojí viac ako nákup aktívnej ergonomickej stoličky Spinalis.

Takáto absencia v práci, spôsobená bolesťou v krížoch trvá v priemere 20 – 25 dní. Tieto absencie predstavujú finančnú stratu pre zamestnanca aj pre zamestnávateľa.
Často aj stratu obchodného prípadu.


Aktívne sedenie je najlepšou prevenciou bolestí chrbtice pre všetkých tých, ktorí sú nútení tráviť dlhé hodiny sedením vo svojej práci.

Pri sedení na bežnej stoličke dosiahnete správnu polohu chrbtice a zdravý sed iba vlastnou sebakontrolou a disciplínou. Stolička Spinalis, ako protiklad bežných, tzv. ergono-mických stoličiek, vás núti k aktívnemu sedeniu.

Stoličkou SpinaliS a pomocou aktívneho sedenia predídete mnohým dňom práceneschopnost, čo mnohokrát prevýši obstarávacie náklady stoličky.

Porozmýšľajte: počas práceneschopnosti spôsobenej bolesťami v krížoch, každý stratený pracovný deň stojí Vás a zamestnávateľa viac ako 30 EUR (Vašu prácu musí vykonať niekto iný).
 
 Ergonomic Klasik Hacker Apollo Spider Navigator Pilot Smart Dent Galéria
Zákazníci Lekári Referencie
Produktivita Práceneschopnosť Prevencia Porovnanie sedenia Účel Deti a SpinaliS
FAQ
Patenty a ocenenia
Informácie Email
Náhlad Náhlad